Gwiazdy w Międzyzdrojach!

Ponad 100 gwiazdorskich dłoni odciśniętych na Promenadzie – taką atrakcję znaleźć można tylko w Międzyzdrojach. Promenada Gwiazd to odbite dłonie w mosiądzu należące do sławnych artystów filmu, teatru i nie tylko. Każdego roku w okolicach letnich wakacji, Promenada w Międzyzdrojach wypełniona jest aktorami i turystami, którzy są zaproszeni do udziału w tym przedsięwzięciu.

Na Promenadzie Gwiazd można zobaczyć odbite dłonie takich aktorów jak: Beaty Tyszkiewicz, Janusza Gajosa, Gustawa Holoubka, Wiesława Golasa czy Krystyny Jandy. Wiele osób wybiera to miejsce jako cel swoich wakacji właśnie ze względu na możliwość poznania osób z pierwszych stron gazet. Letnie oferty noclegowe, nawet w pobliżu słynnej promenady bez problemu można znaleźć na stronie: . Spacerując Promenadą w Międzyzdrojach, warto odwiedzić kilka innych ciekawych miejsc także związanych z aktorami. Jest to Gabinet Figur Woskowych. W tym niesamowitym miejscu, zobaczyć można Beatę Tyszkiewicz jako Izabelę Łęcką, najwyższego człowieka świata, Bogusława Lindę i wiele innych znanych osób. Nikogo nie zdziwi fakt, że w muzeum odnajdziecie także Krystynę Jandę i Jerzego Radziwiłłowicza oraz Daniela Olbrychskiego, który niegdyś odgrywał rolę Kmicica. W Muzeum znajduje się ponad 100 figur woskowych. Oprócz polskich aktorów przedstawiają one również: Shreka z bajki dla dzieci, postacie z filmu Piraci z Karaibów, Baracka Obamę, Eltona Johna oraz Angelinę Jolie. Wizyta w tym osobliwym miejscu jest rozrywką dla każdego, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Oczywiście będąc czy na promenadzie, czy w muzeum warto zrobić sobie zdjęcie z odciskiem ręki lub podobizną swojego ulubionego aktora. Wszystkie te atrakcje można znaleźć nad Morzem Batyckim, w pięknej scenerii miasta Międzyzdroje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>