Odkrywamy Kotlinę Kłodzką – Czarna Góra

Jak wiadomo lato to czas, który uwielbia każdy z nas. Gdy mamy zamiar wybrać się na wakacje czy urlop powinniśmy wybrać taką miejscowość, która oferuje dużo atrakcji, dzięki czemu na pewno nie będziemy się nudzić i marnować swojego czasu. Jedno z takich miejsc w Polsce to Czarna Góra. Jest to miejscowość, gdzie znajdziemy bardzo dużo atrakcji.

Oczywiście gdy tu przyjedziemy, żeby zobaczyć wszystkie atrakcje, powinniśmy zostać tutaj kilka dni. Znajdziemy tu doskonałą infrastrukturę noclegową. Tutejsi gospodarze traktują swoich klientów z ogromnym szacunkiem, co sprawia, że co roku przybywa tu znacznie większa ilość turystów niż w zeszłym sezonie. 

Jedną z wielu atrakcji, jaką powinniśmy tutaj  zobaczyć jest zjeżdżalnia grawitacyjna „Czarna Żmija”. Jest to jedna z najdłuższych zjeżdżalni w Polsce. Jest bezpieczna, w związku z czym korzystają z niej zarówno dorośli jak i dzieci. Dla najmłodszych z pewnością jest to niesamowite przeżycie i przygoda, którą zapamiętają na długo. Zjeżdżalnia ma długość 950 m, a na trasie mamy trzy pętle. Przejazd prowadzi przez las wiaduktem na wysokości 8 metrów nad potokiem.

Inną atrakcją dla najmłodszych jest Ogródek Bajek. Jest to niewielki ogród zrobiony w bardzo ciekawy sposób, który na pewno przyciągnie każdego malucha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>