Tor Off-Roadowy – Wisła

Wczasowicze rezerwujący noclegi w Wiśle () zazwyczaj planują pobyt wczasowy ze względu na niepowtarzalny teren, malownicze krajobrazy oraz iskierki natury, które zachwycają wyglądem. Jednak nie tylko ze względu na idealne warunki do uprawiania sporu lub długich górskich spacerów, ludzie przyjeżdżają w odwiedziny do tego miasta. Otóż również związane ze sportem jednak motoryzacyjnym atrakcje jakie przyciągają masę turystów, amatorów jak i sportowców czynią Wisłę jeszcze atrakcyjniejszą.

Dzięki pagórkowemu terenowi powstał tam tor off-roadowy. Jest to specjalny odcinek przeznaczony na jazdę odpowiednimi pojazdami typu jeep, quad, aby wyzwolić dawkę adrenaliny i poczuć lekki strach. Z toru skorzystać mogą wszyscy goście, za pośrednictwem między innymi Ośrodka „Karina”. Teren jaki posiada mieści się na zboczu góry, a jego powierzchnia wynosi ponad 8 ha. Dzięki szczegółowo zbudowanej i zaplanowanej trasy jazdy, na kierowców czekają różne stopnie trudności poczynając od łatwych do bardzo trudnych i ciężko przejezdnych. Drugą konkurencyjną firmą z której możemy skorzystać w celu przejażdżki na torze jest Poligon „Pasieki”. Teren rekreacyjny jakim dysponują należy do BC CROSS. Na obszarze ponad 6 ha wzdłuż toru, podziwiać można dodatkowo zjawiskowe widoki lasów i łąk. Przygotowane przez Poligon atrakcje w postaci zabaw i konkurencji wyzwolą w każdym ducha walki i pozwolą zmierzyć się z przeciwnikami w najtrudniejszych konkurencjach. Na terenie obiektu znajduje się tor quadowy, ekstremalna trasa off-roadowa ze sztucznymi wąwozami, leśny park linowy, 7 metrowa skałka wspinaczkowa, teren do offgolfa, strzelnica sportowa, poligon paintballowy, boisko sportowe oraz rozległe tereny, na których organizowane są zawody.

2 myśli na temat “Tor Off-Roadowy – Wisła”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>